מזג אוויר בנאקסוס

מזג אוויר בנאקסוס weather in naxos island greece
מזג אוויר בנאקסוס - לצפייה במזג אוויר באי נאקסוס ל 5 ימים הקרובים לחצו כאן

האי נאקסוס משתייך לקבוצת האיים הקיקלאדים של יוון והוא מושפע מאד מרוח המלטמי, רוח זו עשויה לייצר רוחות ערות מאד במהלך כל עונות השנה, אך רוחות אלה ידועות ביוון במיוחד בחודשי הקיץ, אז הם מצננות את הקיץ הקשה של יוון והופכות את השהיה באיזור זה של יוון למהנה וכיפית, אך לעתים רוח זו גם חזקה מאד לכן גם אליפות העולם לגלשני רוח מתקיימת באי פארוס שכנו של נאקסוס מדי שנה, אך כאשר אתם מתכננים חופשה לאי נאקסוס עליכם לברר גם את עוצמת הרוח והאם היא מאפשרת הפלגה והגעה לנאקסוס בחודשים אפריל עד ספטמבר לא צפויות רוחות שיבטלו הפלגות מאתונה לנאקסוס אך בשל תנאי מזג אוויר סוערים לעתים מאוקטובר והלאה, ייתכן בופורט גבוהה וכתוצאה מכך ביטול של הפלגות, כך שאם אתם רוצים לברר אודות מזג אוויר בנאקסוס, עליכם להתחשב גם בטמפרטורה העדכנית וגם במצב הרוחות בלב ים, כאמור רוחות אלה גם משפיעות על הטמפרטורה וגם על גובה הגלים.

מזג אוויר בנאקסוס ממוצע רב עונתי :   naxos Average weather 

אפריל 15 מעלות סלציוס.
מאי 20 מעלות סלציוס.
יוני 23 מעלות סלציוס.
יולי 26 מעלות סלציוס.
אוגוסט 27 מעלות סלציוס.
ספטמבר 22 מעלות סלציוס.
אוקטובר 20 מעלות סלציוס.
נובמבר 19 מעלות סלציוס.

שימו לב שבממוצע רב עונתי זה של מזג אוויר בנאקסוס חישבנו גם את רוח המלטמי שהפחיתה 3-5 מעלות סלציוס, בשעות בהם הרוח פחות משפיעה על האי נאקסוס צפו לתוספת זו של מעלות לטמפרטורה.

מידע תיירותי אודות מזג אוויר בנאקסוס :

את רוב הרוחות באי נאקסוס סופג האיזור המצוי בין העיר חורה לבין החוף אגיה אנה, כאשר בין אגיה אנה לבין אגיוס פרוקופיוס ישנה גבעה גדולה המגינה על הרוח, לכן בחופים המערביים של האי נאקסוס מזג האוויר חם יותר משאר חלקי האי והיא פחות משמעותית, מדובר על החופים : אגיוס פרוקופיוס, פלאקה, אליקו, שימו לב שפערי מזג אוויר בנאקסוס עשויים להיות מהותיים גם בטווח של כמה מאות מטרים, במרכז העיירה חורה יש פחות רוח ואילו במזרח העיר 300 מטר משם, רוח המלמטי משפיעה מאד ועשוייה להוריד את הטמפרטורה לעתים ב 5-7 מעלות!

זקוקים למידע נוסף על מזג אוויר בנאקסוס?
צרו קשר עם מוקד שרות הלקוחות שלנו במייל greece.isl@gmail.com

ראו גם : מזג אוויר באיטליה
ראו גם : מזג אוויר בכרתים

 


At 40mm wide, The Rolex Submariner 114060 is among the smallest rolex replica sale watches I wear. Having said that, it does wear large for its size, given the wide lugs. I would say that rolex replica sale it wears much more like a 42mm wide watch. The on-wrist comfort is outstanding, but of course Rolex has had decades to perfect the design and the newest generation Submariner is at its best. The bracelet wraps nicely around your rolex replica uk wrist, and best of all, the Glidelock system allows you to adjust the bracelet a few millimeters with rolex replica ease. Wrists can expand naturally in different temperatures, etc... so being able to properly micro-adjust the watch at all times is a very welcome added feature. In writing this review, I have rolex replica uk realized that there are so many areas of detail I could be going into - especially for first-time rolex replica luxury watch buyers who aren't familiar with what a high-end watch offers over an inexpensive watch.