חורה נאקסוס

ראו מלונות בחורה נאקסוס ללא עמלות הזמנה עם בוקינג.קום/נאקסוס 

חורה היא בירתו של האי נאקסוס ולכאן מגיעות האוניות מאתונה או מאיי יוון האחרים, חורה היא אחת הידועות בערי האיים הקיקלאדים והמבצר שלה הוא אחד הגדולים והמפורסמים ביותר, כיום חורה של נאקסוס היא יעד עבור מגוון גדול של נופשים מכל הכולם, יש בחורה מסעדות מצויינות, בארים, פאבים, חוף ים מצויין, הרבה חנויות בגדים, תכשיטים, תבלינים, מדובר בעיר חינה ותוססת במשך כל תקופות השנה ולא רק בעונת התיירות, בחורה תוכלו למצוא מגוון גדול של בתי מלון, החל מחדרים בסיסיים להשכרה לזוג ב 25 יורו ללילה ועד מלונות וריזורטים מפוארים שגם הם אינם יקרים ביחס לאיי יוון התירותיים יותר, הבחירה בחורה כבסיס לנופש שלכם באי נאקסוס היא בחירה של שקט + חיי לילה מצויינים, תושבי נאקסוס וגם התיירים יושבים בפאבים ובבתי הקפה באיזור הנמל של חורה ולוגמים מהמשקה המקומי של האי "קיטרו" שהוא ליקר מיוחד המופק מפרי החבוש המצוי בשפע באי נאקסוס, הקיטרו טעמו מתוק והוא עושה את העבודה מהר וטוב!

בחורה גם מצויות רוב הסוכנויות של השכרב רכב וטרקטורונים בנאקסוס, סוכני נסיעות, השכרת יאכטות בקיצור, מרכז העניינים של האי נאקסוס מצוי בעיר חורה, סימו לב שהעיר חורה מחולקת לשני חלקים, האיזור הישן, שהוא הקרוב יותר למבצר ולנמל שהוא גם האיזור התיירותי יותר והאיזור שבתוף פנים האי, שם לרוב גרים רוב תושבי העיר חורה ובכלל תושבי האי נאקסוס.

הגעה לנאקסוס : הדרך הטובה והמומלצת ביותר להגיע לאי נאקסוס היא בהפלגה איטית מנמל פיראוס של אתונה, מדובר על 5 וחצי שעות הפלגה, כאשר תחילה האונייה עוצרת באי השכן פארוס ואז ממשיכה לאי נאקסוס, דרך נוספת לממהרים, היא להגיע בטיסה מאתונה [אך אנו לא ממליצים על כך], לרכישת כרטיסי הפלגה או טיסה לנאקסוס צרו קשר עם מוקד ההזמנות של אתר איי יוון הישראלי בטלפון : 03-6293434, אפשרות נוספת להגעה לאי נאקסוס היא מהאי סנטוריני או מהאי מיקונוס, לפחות כלי שייט אחד מדי יום עושה את הדרך בין איים אלה לבין נאקסוס וחזור מדי יום.


Recommended Accommodation Option אפשרויות לינה מומלצות

 Summer Memories Studios
 בפאתי בירת האי נאקסוס, חורה, מקום מקסים ומומלץ מאד, הזמינה ללא עמלות הזמנה : לחצו כאן

Edem Studios
דירות סטודיו פשוטות ונעימות 5 דקות מהחוף וממרכז חיי הלילה, הזמנה ישירה : לחצו כאן

Hotel Adriani
מלון כוכב אחד שאנחנו נותנים לו 3, בגרוטה של חורה 10 דקות הליכה מהמרכז : לחצו כאן

Hotel Kymata
2 כוכבים פשוט ומקסים ליד החוף אגיוס גאורגיוס, להזמנה ישירה ללא עמלה : לחצו כאן

Hotel Blue Sky
2 דקות הליכה מחוף אגיוס גאורגיוס, מלון פשוט ומומלץ, הזמנה ישירה ללא עמלה : לחצו כאן

 Ikaros Studios
בפאתי העיירה כ 10 דקות הליכה מהמרכז, דירות סטודיו טובות למשפחות : לחצו כאן

 Naxos Beach Hotel Resort
מלון בדרוג 3 כוכבים, גבוהה יחסית לאי נאקסוס, מיקום מעולה, מצויין : לחצו כאן

 edvertising


That is something I've known for a long time, and rolex replica sale perhaps something that I will explore more in the future. Having said that, brands like Rolex, Omega, and TAG Heuer - that do not rolex replica sale strictly survive on sales from watch lovers - nevertheless continue to offer a large assortment of watches that greatly appeal to us. And if there is one watch that I can think of that equally appeals to the watch rolex replica uk lover and the general public, it is the famous Rolex Submariner. Last year I wrote a review of the Rolex Submariner watch here. That review was actually for the Rolex Submariner ref. 114060 (the model in this article) as well as the ref. 116610. What is the rolex replica difference between these two models? The date. The ref 116610 is rolex replica uk technically known as the Submariner Date, but since it is the more popular of the two models, frequently it is just called the Submariner, while the ref. 114060 is referred to as the rolex replica Submariner "No Date" (which, like I said, is not an official name).