חלקי ואפירנטוס

הכפרים המקסימים חאלקי ואפרינטוס יושבים בחלק ההררי המקסים של האי נאקסוס, הם בדיוק הכפרים המפורסמים של יוון של פעם המצויים באיי יוון, סימטאות צרות בין הבתים, בתי קפה מקומיים מתחת לעצי דולב עתיקים, צמחייה ירוקה מכל עבר ואנשי הכפר הלוגמים את הקפה של הבוקר עם הגלאקטובוריקו [מעדן יווני], אם אתם לא רק בעניין של חופים מרהיבים הקיימים בנאקסוס, השכירור רכב וטפסו במעלה ההר לכיוון הכפרים חאלקי ואפירנטוס בכי להכיר את נאקסוס של איזור ההרים.

אפירנטוס :
הנופים הנשקפים מהכפר אפירנטוס מקסימים, תוכלו לצפות כאן בכל חלקו המערבי של האי מהגובה, הכנסייה ממוקמת במיקום מקסים והיא בגדר ביקור חובה לכל מטייל באיזור, בנוסף שבו על כוס כפה בכיכר המרכזית מתחת לעצים העתיקים וליגמו קפה יווני, זקני הכפר גם יושבים בכיכר דרך קבע, זו דרך מצויינת להכנס לאווירה של נאקסוס ההררית.

חאלקי :
סמוך לכיכר המרכזית של הכפר המקסים חאלקי מצוייה מזקקה שהכניסה אליה חינם, בה מייצרים את המשקה הלאומי של האי "קיטרון", הקיטרון הוא ליקר חבושים ייחודי וטעים להפליא המיוצר אך ורק באי נאקסוס ומשווק לכל העולם, תוכלו לטעום מהמשקה ללא תשלום וגם הליך היצור של הקיטרון מרתק, בנוסף מייצרים במזקקה זו גם אוזו מיוחד לאי נאקסוס - בקיצור לא לפספס.
Why does Rolex offer two versions? That is a good rolex replica uk question, and it goes back to appealing to those who were fans of the original Rolex Submariner watches that began their life in the 1950s. The Submariner did not acquire a date window until later, and over history Rolex has produced models with replica watches sale both the date and without the date. The Rolex Submariner Date actually costs about $1,000 more, and rolex replica what you get for that is a date complication and a magnifier lens as part of the sapphire crystal to help read the date better. Not everyone is a fan of the magnifier, and if you still want the date but dislike the magnifier a good choice for you might rolex replica be the new Rolex Sea-Dweller 4000 watch. While the Rolex Submariner Date 116610 is an iconic and rolex replica sale classic design, I happen to like the elegance of the perfectly symmetrical and more simple dial of the Rolex Submariner Ref.